Proč bydlet ve Vrskmani?

9 důvodů proč bydlet ve Vrskmani

1

Skvělé místo pro život – Užijte si vytoužený klid s veškerými výhodami města. Obojí budete mít na dosah.

2

Bydlení, které šetří energie – S námi získáte moderní bydlení na klíč, které je již ve standardu nízkoenergetické. Částečné energetické soběstačnosti pak můžete dosáhnout díky přikoupení vlastní fotovoltaické elektrárny na střechu domu s možností ukládání energie do baterie a ohřevu vody, na níž můžete získat dotaci od státu.

3

Snadné spojení do města – Nespěchejte. Ať už dáváte přednost autu nebo autobusu, do města je to vždy blízko.

4

Veškerá občanská vybavenost v dosahu – Zaskočte si nakoupit, na dobré jídlo, k zubaři, na poštu nebo rovnou zasportovat. Vše k dispozici naleznete do 5 minut jízdy.

5

Myslíme i na ty nejmenší – Nemusíte složitě hledat místo pro své děti. Školku i školu budete mít k dispozici do 5 minut jízdy. Dopravu do města zajišťuje i pravidelný spoj autobusu.

6

Sport součástí života – Odpočívejte aktivně. Využití pro kolo, brusle a jiné sporty najdete ve svém nejbližším okolí.

7

Klidné a čisté prostředí – Užívejte si podmanivou přírodu Vrskmaně. Míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo výlet, je v okolí spousta.

8

Ideální bydlení pro každého – Vyberte si z naší nabídky typových domů. Jsme připraveni vám nabídnout více variant přízemních i patrových domů.

9

Komplexní služby – Svěřte se do rukou našich profesionálů. Kromě výběru správného bydlení, vám náš průvodce pomůže s financováním a dalším spektrem z našich služeb, jak bydle se vším všudy.

Obecní úřad
1 min.

Zastávka
1 min.

Dětské hřiště
1 min.

Obchod
5 min.

Lékař
5 min.

Škola
5 min.

Jsme tu pro vás

© Copyright Bidli ve Vrskmani 2022

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: